۱۰ هزار واحد مسکونی برای کارکنان ناجا در حال ساخت است

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار محمد علی نوری نژاد در حاشیه بازدید از پروژه‌های در دست اقدام فرماندهی انتظامی استان فارس در خصوص برنامه‌های نیروی انتظامی در راستای ارتقا معیشت کارکنان، اظهار داشت: تأمین مسکن به عنوان اولین موضوع هزینه سبد خانوار کارکنان انتظامی به صورت ویژه در دستور کار نیروی انتظامی قرار دارد.

وی افزود: برای ۲۴ هزار نفر از کارکنان انتظامی که در صندوق مسکن عضو بوده‌اند، وام کمک هزینه را از ۵۰ میلیون به ۱۰۰ میلیون تومان رسانده‌ایم.

معاون هماهنگ کننده ناجا با بیان اینکه در سال جاری حدود ۱۰ هزار واحد مسکونی برای کارکنان ناجا پیش بینی و در حال ساخت است، گفت: برای موفقیت در ساخت و تکمیل این پروژه‌ها به اعتماد همکاران عزیز نیازمندیم تا با قیمت و زمین مناسب احداث شود و با آورده آنها و کمکی که از سوی صندوق مسکن و تسهیلات سایر بانک‌ها خواهد شد، این پروژه‌ها اجرایی و همکاران صاحب خانه شوند.

سردار نوری نژاد تصریح کرد: احداث نزدیک به ۴ هزار واحد مسکونی سازمانی را در دستور کار داریم و برنامه ریزی های لازم برای طراحی و شروع به احداث آنها صورت گرفته است.

وی در خصوص اختصاص وام ودیعه مسکن به کارکنان انتظامی، گفت: سال گذشته ۸۰۰ میلیارد و امسال نیز نزدیک به ۱۲۰۰ میلیارد وام ودیعه مسکن پیش بینی شده است که در این شرایط سخت که اجاره مسکن به همکاران عزیز ما فشار می‌آورد، کمک حال آنها باشیم.

معاون هماهنگ کننده ناجا افزود: اجرایی کردن این برنامه‌ها در سال جاری می‌طلبد تا کارکنان انتظامی همراهی لازم را داشته باشند تا ان شاء الله بتوانیم آنها را به نتیجه برسانیم.

سردار نوری نژاد در بخش دیگری از سخنان خود پیرامون موضوع صیانت از کارکنان انتظامی، افزود: صیانت از کارکنان در ابتدا به خود فرد بر می‌گردد که با تدین و توجه به آموزه‌های دینی در انجام مأموریت‌ها حاصل می‌شود و جدا از آن ما هم وظیفه داریم که همه زمینه‌های جرم و تخلف را از جلوی کار کارکنان انتظامی برداریم.

وی فناوری را یکی از مواردی عنوان کرد که به صیانت از کارکنان کمک می‌کند و در این خصوص افزود: هوشمند سازی باعث می‌شود که زمینه‌های جرم فراهم نشده و موجب صیانت و حفظ و نگهداری کارکنان و در نتیجه موجب افزایش اقتدار نیروی انتظامی می‌شود.

مهندسان مشاور شارآبادبوم ارائه دهنده خدمات برتر شهرسازی و معماری – با ما تماس بگیرید.

دیدگاه مسدود است.