پرداخت ۲۵۶ مورد تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان اردستانی

ابوالقاسم صادقی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر، با بیان اینکه برای مددجویانی که توانایی انجام کار داشته باشند، تسهیلاتی برای اشتغالزایی و درآمدزایی به آنها پرداخت می‌شود، اظهار داشت: در یک سال گذشته ۲۵۶ مورد تسهیلات اشتغالزایی توسط کمیته امداد اردستان به افراد تحت پوشش پرداخت شده است.

وی با اشاره به برگزاری ۱۶۹ مورد کلاس آموزش اشتغالزایی در اردستان افزود: ۵۸ مورد کاریابی و معرفی مددجو به کارگاه و یا کارخانه‌های شهرستان انجام شده است.

اهدای ۴۲ فقره جهیزیه به نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد اردستان

رئیس کمیته امداد اردستان تصریح کرد: طی یک‌سال گذشته ۴۲ فقره جهیزیه به نوعروسان تحت حمایت کمیته امداد اردستان اهدا شده است.

وی در خصوص ساخت مسکن محرومان در اردستان نیز تاکید کرد: با توجه به کمبود زمین در اردستان رایزنی‌هایی در این راستا انجام شد و زمین‌ها به کمیته امداد تعلق گرفت، اما هنوز زیرساخت‌های لازم فراهم نشده است.

ساخت ۱۸ مسکن محرومان در زواره و مهاباد

صادقی اضافه کرد: تعداد ۱۴ مسکن برای محرومان در شهر زواره و چهار عدد در مهاباد در حال ساخت است.

وی با بیان اینکه ساخت این مساکن با همکاری خیران انجام می‌شود، ادامه داد: حداقل دو سال طول می‌کشد تا ساخت این مسکن‌ها تکمیل شود به شرط اینکه وضیعت اقتصادی مناسب باشد.

رئیس کمیته امداد اردستان تاکید کرد: چهار هزار و ۹۸۲ نفر در قالب دو هزار و ۴۲۲ خانوار اردستانی زیر پوشش حمایت مستمر و ۶۳۹ خانوار به عنوان تبصره ۱۴ (ویژه افرادی که به دلیل وضعیت موجود اقتصادی کشور نیاز به حمایت دولت دارند) زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) قرار دارند.

مهندسان مشاور شارآبادبوم ارائه دهنده خدمات برتر شهرسازی و معماری – با ما تماس بگیرید.

دیدگاه مسدود است.