وعده‌های استاندار خراسان شمالی برای تامین مسکن خبرنگاران محقق نشد

محسن عظیمی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: همواره مسکن یکی از دغدغه‌های مهم خبرنگاران بوده که این مطالبه به مسئولان نیز انتقال داده شده است.

مدیرعامل شرکت تعاونی مسکن و رسانه بجنورد ادامه دارد: همواره نسخه‌های کوتاه مدتی برای خبرنگاران در نظر گرفته می‌شد اما برای ایجاد یک حرکت پایدار برای خبرنگارانT شرکت تعاونی مسکن این قشر تأسیس شد زیرا با یکپارچه بودن خبرنگاران بهتر می‌توانستیم این مطالبه را پیگیری کنیم.

وی با اشاره به راه اندازی این تعاونی در سال ۹۸، افزود: استاندار و دیگر مدیران قول مساعدت دادند اما تاکنون وعده‌های پیرامون این مسئله تحقق نیافته است.

عظیمی ضمن تشریح اقدامات این تعاونی برای خبرنگاران، گفت: اکنون بخشی از افراد به سوی پروژه‌های اقدام ملی مسکن سوق داده شده اند و برای عده‌ای دیگر پروژه نیمه ساختی در شهرک گلستان در دست پیگیری است.

این فعال رسانه‌ای تصریح کرد: خبرنگاران استان همراهی بسیار خوبی با این تعاونی داشتند لذا همچنان مطالبه ما برای مساعدت در تخصیص زمین‌های مشارکتی پابرجاست.

وی افزود: تغییرات مدیریتی در اداره کل راه و شهرسازی استان صدماتی به تعاونی وارد کرد اما علی رغم این مسائل پیگیری‌ها ادامه دارد.

عظیمی در ادامه با انتقاد از مسئولان استانداری گفت: جلساتی با حضور شخص استاندار برقرار شد اما نتیجه‌ای در بر نداشت و صرفاً به برگزاری جلسه ختم شد؛ زیرا معتقدیم زمانی که استاندار به صورت مستقیم وارد یک مسئله می‌شود باید نتایج ملموس‌تر باشد.

عظیمی ادامه داد: امیدواریم با پیگیری‌های انجام شده بتوانیم در آستانه روز خبرنگار خبر خوشی برای این قشر زحمتکش داشته باشیم.

این فعال رسانه‌ای در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: برخی از اعضای مجمع رسانه‌ای استاندار خراسان شمالی از این تعاونی انصراف داده‌اند و پیگیر تأسیس شرکت تعاونی مسکن دیگری هستند.

وی در انتها گفت: به نظر ما این اقدامات موازی کاری بوده لذا از مسئولان استانداری انتظار می‌رود یک فعالیت و پیگیری واحد برای تمام خبرنگاران داشته باشند و خدمات را تقسیم بندی نکنند.

مهندسان مشاور شارآبادبوم ارائه دهنده خدمات برتر شهرسازی و معماری – با ما تماس بگیرید.

دیدگاه مسدود است.