واگذاری ۱۳۸ واحد مسکونی به مددجویان بهزیستی ایلام

زهرا همتی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: به همین مناسبت ویژه برنامه‌های مختلفی پیش بینی شده که از ۲۲ تا ۲۸ تیرماه هفته بهزیستی در مناطق مختلف استان اجرا خواهند شد.

ویُ غبارروبی مزار شهدا، رایگان شدن خدمات توانبخشی و مشاوره برای عموم در طول هفته بهزیستی، دیدار با مسئولان استان، حضور در برنامه‌های صدا و سیما، نشست خبری، تور رسانه‌ای، بازدید از مراکز بهزیستی و منازل مددجویان، تقدیر از مددجویان موفق و زنان سرپرست خانوار، تقدیر از افراد خیر، افتتاح طرح‌های اشتغال و مانور اورژانس اجتماعی را از جمله این مناسبت‌ها عنوان کرد.

همتیُ از واگذاری ۱۳۸و احد مسکونی مددجویان در طول این هفته خبر داد و گفت: همچنین دو مرکز مشاوره، گروه‌های همیار زنان سرپرست خانوار، طرح کاهش آسیب بهبود یافتگان، مرکز غربالگری معتادان متجاهر نیز در طول هفته بهزیستی افتتاح و راه اندازی خواهند شد.

مدیر کل بهزیستی ایلام یادآور شد: در طول هفته بهزیستی امسال در مجموع ۲۸۷ طرح اشتغالزایی مددجویان در شهرستان‌های ایلام، چرداول، دره شهر، مهران، بدره و دهلران افتتاح خواهد شد.

به گفته وی، برنامه‌های هفته بهزیستی امسال با شعار بهزیستی در گام دوم، هوشمند سازی، محله محوری، سلامت اجتماعی در خانواده برگزار خواهد شد.

مهندسان مشاور شارآبادبوم ارائه دهنده خدمات برتر شهرسازی و معماری – با ما تماس بگیرید.

دیدگاه مسدود است.