تشریح وضعیت تخلیه منزل مسکونی زوج سالمند لاهیجانی توسط بانک

به گزارش خبرنگار مهر، طی روزهای گذشته باز نشر صحبت‌های «حجت الاسلام سید جواد سلیمانی» امام جمعه لاهیجان در خطبه‌های نماز جمعه این شهر در مورد صدور حکم تخلیه منزل مسکونی یک زوج سالمند لاهیجانی به دلیل عدم توانایی بازپرداخت تسهیلات دریافت شده واکنش‌های فراوانی در سطح فضای مجازی به دنبال داشت که بر آن شدیم تا موضوع را از امام جمعه لاهیجان پیگیری و از وضعیت این زوج باخبر شویم.

حجت الاسلام سید جواد سلیمانی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به صحبت‌های خود در خطبه‌های نماز جمعه لاهیجان درباره حکم تخلیه منزل مسکونی یک شهروند سالمند لاهیجانی توسط بانک، اظهار کرد: این شهروند لاهیجانی از نظر معیشت با مشکلات فراوانی مواجه است.

وی با بیان اینکه این شهروند در سال ۷۰ یک وام سه میلیون تومانی از بانکی دریافت کرده بود، افزود: متأسفانه به دلیل وجود مشکلات موفق به پرداخت این مبلغ نشدند که امروز این وام به حدود ۹۰ میلیون تومان رسیده است.

امام جمعه لاهیجان با اشاره به اینکه این منزل مسکونی از سوی بانک توقیف شد، گفت: طی نامه نگاری‌هایی با بانک مربوطه این موضوع پیگیری شد.

وی با بیان اینکه خواستار بررسی این موضوع از سوی بانک مربوطه شدیم و خود نیز به صورت جدی وضعیت این پرونده را پیگیری کردیم، ادامه داد: با توجه به صحبت‌ها و تماس تلفنی قائم مقام بانک با بنده قرار شد موضوع برای بررسی به کمیسیون مربوطه ارجاع داده شود.

حجت الاسلام سلیمانی با اشاره به اینکه در حال حاضر این زوج سالمند در همان منزل مسکونی ساکن هستند تا کمیسیون رأی و نظر خود را اعلام کند، گفت: امیدواریم نظر کمیسیون خلاف روند گذشته برای پلمب و تخلیه این منزل مسکونی باشد.

وی با بیان اینکه به گفته قائم مقام بانک در این زمینه قانون دست ما را بسته و تلاش می‌شود تا نهایت همکاری با این زوج برای حل مشکل آنها انجام شود، افزود: در حال حاضر مالکیت این منزل مسکونی با بانک بوده و منتظر نظر نهایی کمیسیون هستیم.

امام جمعه لاهیجان ضمن قدردانی از رسانه برای بازنشر این خبر، تأکید کرد: تا رسیدن به نتیجه مطلوب و کمک به این موضوع پیگیری خواهد شد.

مهندسان مشاور شارآبادبوم ارائه دهنده خدمات برتر شهرسازی و معماری – با ما تماس بگیرید.

دیدگاه مسدود است.