برترین خدمات اسباب کشی VIP توسط شرکت «ایزی پک»

به گزارش بازرگانیخبرگزاری مهر، آیا قصد دارید محل زندگی خود را تغییر دهید و نقل مکان کنید؛ آیا با ترفندها و روش‌های اسباب کشی راحت و ایمن آشنایی دارید؛ آیا اصول صحیح بسته بندی لوازم منزل را می‌دانید؛ آیا نکاتی را که می‌تواند در یک اسباب کشی راحت و ایمن به شما کمک کند را می‌دانید؟

این ها سوالاتی هستند که ممکن است در زمان جا به جایی از مکانی به مکانی دیگر از خود بپرسید، همگی ما می‌دانیم که اسباب کشی یکی از کارهای سخت و در عین حال استرس زایی است که علاوه بر گرفتن انرژی تک تک اعضای خانواده، ممکن است بسیار زمانبر نیز باشد.

اما نگران نباشید ایزی پک برای انجام یک اسباب کشی راحت و اصولی در کنار شما خواهد بود، با سپردن مراحل اسباب کشی به شرکت باربری ایزی پک نه تنها انجام این فرایند برایتان سخت و طاقت و فرسا نخواهد بود بلکه در کمترین زمان ممکن و براساس برنامه از قبل تعیین شده وسایل خود را بدون وارد آمدن کوچک‌ترین آسیبی در مقصد تحویل خواهید گرفت.

در ادامه این مقاله قصد داریم شما را با اصول اسباب کشی حرفه ای توسط ایزی پک آشنا کنیم لذا دعوت می‌کنم تا پایان این مقاله با ما همراه باشید:

اصول اسباب کشی حرفه ای ایزی پک

شرکت ایزی پک با در اختیار داشتن نیروهای حرفه ای و آموزش دیده و همچنین وسایل مورد نیاز بسته بندی از قبیل کارتن اسباب کشی، چسب و… تمامی مراحل اسباب کشی از جمع آوری و بسته بندی لوازم منزل تا چیدمان آن در مکان جدید را بر عهده می‌گیرد.

در ادامه به صورت مرحله‌ای اصول اسباب کشی حرفه ای که توسط ایزی پک انجام می‌شود را مورد بررسی قرار می‌دهیم:

برنامه ریزی

اولین و مهم‌ترین مرحله در اسباب کشی که توانسته است موجب موفقیت ایزی پک در انجام این فرایند شود برنامه ریزی است.

برای این منظور شما بایستی ابتدا لیستی از وسایلی را که در منزل جدید به آن‌ها نیاز دارید را تهیه کنید که البته قابل ذکر است تهیه این لیست به بزرگ و یا کوچک بودن منزل جدیدتان بستگی دارد.

با برنامه ریزی و انجام هر کدام از مراحل اسباب کشی براساس زمان و برنامه از قبل تعیین شده می‌توانید به راحتی فشار و استرس ناشی از فرایند اسباب کشی را کاهش دهید.

جمع آوری و بسته بندی لوزام منزل را نباید به روز آخر موکول کرد

یکی از مهم‌ترین اصولی که در فرایند اسباب کشی توسط ایزی پک رعایت می‌شود برنامه ریزی براساس زمان مناسب برای بسته بندی لوازم منزل است. زیرا همانگونه که می‌دانید جمع کردن تمامی وسایل کار چندان راحتی نبوده و نباید انجام این کار را به روز آخر اسباب کشی موکول کنید، بلکه بایستی انجام این فرایند را هرچه سریع‌تر شروع کرده و به صورت اصولی این کار را پیش ببرید.

تهیه کارتن اسباب کشی

در اختیار داشتن وسایل مورد نیاز و کارتن اسباب کشی یکی از مهم‌ترین اصولی است که بایستی برای انجام فرایند یک اسباب کشی راحت و ایمن انجام شود. کارتن‌های اسباب کشی که ایزی پک برای بسته بندی در اختیار شما قرار می‌دهد در ابعاد و اندازه‌های مختلف و مخصوص انجام این فرایند می‌باشد.

وسایل اضافی را حذف کنید

همانگونه که پیشتر گفتیم قبل از انجام جمع آوری و بسته بندی بهتر است لیستی از وسایل مورد نیاز برای منزل جدیدتان تهیه کرده و وسایل اضافی را حذف کنید، با این کار نه تنها بسته بندی لوازم منزل راحت تر انجام می‌شود بلکه سایر مراحل اسباب کشی و جابجایی نیز به صورت ایمن تر انجام خواهد شد.

جمع اوری و بسته بندی را از آشپزخانه شروع کنید

وسایلی که در آشپرخانه قرار دارد در مقایسه با سایر وسایل منزل پیچیده‌تر است از این رو ایزی پک با توجه به تجربه‌ای که در این زمینه دارد توصیه می‌کند ابتدا فرایند بسته بندی را از آشپزخانه شروع کنید.

برای انجام این کار ابتدا از ظروف شکستنی شروع کنید و از این طریق مانع از شکستن آن‌ها در زمان بسته بندی سایر وسایل خواهید شد.

وسایل خواب را به آخرین مرحله جمع آوری موکول کنید

جمع آوری تخت خواب‌ها را در آخرین مرحله جمع آوری وسایل موکول کنید زیرا خوابیدن بر روی زمین و در کنار وسایل بسته بندی شده ممکن است موجب ایجاد خستگی و آشفتگی ذهنی در شما شود.

به وسایل آسیب پذیر توجه داشته باشید

وسایلی از قبیل ظروف شیشه‌ای و چینی، تابلوها، آینه، آباژور، مجسمه‌ها و … که در زمره وسایل شکستنی و آسیب پذیر قرار دارند را از قبل و با استفاده از روزنامه و نایلون‌های حباب دار بسته بندی کنید و در داخل کارتن قرار دهید، با این کارمانع از بهم خوردن و شکستن آن‌ها شوید.

برترین خدمات اسباب کشی VIP توسط شرکت «ایزی پک»

دسته بندی وسایل

یکی از اصولی که در بسته بندی اثاثیه منزل توسط ایزی پک رعایت می‌شود دسته بندی وسایل است به عنوان مثال وسایل الکترونیکی را در یک جعبه، وسایل فلزی را در جعبه‌ای دیگر قرار دهید و از قرار دادن وسایل غیر هم جنس در کنار هم و در یک جعبه خودداری می‌کند،

همچنین بر روی هر یک از کارتن‌ها برچسبی که حاوی وسایل قرار گرفته در آن است را قرار دهید و از این طریق در زمان جابجایی و چیدمان در منزل جدید دچار سردرگمی نخواهید شد.

استفاده از جعدبه های سالم و محکم

ایزی پک برای بسته بندی وسایل از کارتن اسباب کشی مخصوص استفاده می‌کند همچنین قبل از این که بسته بندی وسایل را شروع کند با دقت جعبه‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهد و از سالم بودن ان ها اطمینان کسب می‌کند و از این طریق مانع از آسیب دیدن وسایل در زمان جابجایی می‌شود.این امر یکی از مهم‌ترین اصول در اسباب کشی ایمن است که توسط ایزی پک به درستی رعایت می‌شود.

برای اطلاع از خدمات و تعرفه‌های شرکت ایزی پک می‌توانید نام ایزی پک را در گوگل سرچ کنید و یا با شماره ۰۲۱۲۲۷۳۰۱۰۰ تماس حاصل فرمایید و از مشاوره‌های خوب کارشناسان ایزی پک بهره مند شوید.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده وخبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

مهندسان مشاور شارآبادبوم ارائه دهنده خدمات برتر شهرسازی و معماری – با ما تماس بگیرید.

دیدگاه مسدود است.