اجرای طرح هادی در روستاهای زنجان از سطح کشور ۴ درصد بیشتر است

به گزارش خبرنگار مهر، رضا خواجه‌ای ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران گفت: مقاوم سازی واحدهای مسکونی روستایی در استان زنجان از سال ۸۴ آغاز شده است.

وی با بیان اینکه این استان ۹۲ هزار واحد مسکونی روستایی دارد، اظهار کرد: طی سال گذشته چهار هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی روستایی در استان مقاوم سازی شد و تعداد واحدهای مسکونی روستایی مقاوم سازی شده هم به ۵۱ هزار واحد رسیده است.

مدیرکل بنیاد مسکن زنجان با بیان اینکه طی سالجاری پنج هزار واحد مسکونی روستایی در استان مقاوم سازی می‌شود، گفت: طی سالجاری اعتبارات مقاوم سازی واحدهای مسکونی روستایی در استان به میزان بیش از دو برابر افزایش یافته است.

خواجه‌ای با بیان اینکه مقاوم سازی واحدهای مسکونی روستایی باعث می‌شود که روستائیان دیگر به شهرها مهاجرت نکنند، ابراز داشت: این استان جایگاه خوبی در مقاوم سازی واحدهای مسکونی روستایی دارد.

وی با بیان اینکه دو هزار واحد مسکونی محرومین در استان طی سال گذشته به بهره برداری رسید، تاکید کرد: طی سال گذشته برای اجرای این طرح بیش از ۶۰ میلیارد تومان تسهیلات پرداخ شد.

مدیرکل بنیاد مسکن زنجان به اجرای طرح هادی در استان زنجان اشاره کرد و گفت: اجرای این طرح در روستاهای استان از سطح کشور بیش از چهار درصد بیشتر است و امسال در ۱۲۰ روستای استان طرح هادی اجرا می‌شود.

خواجه‌ای افزود: طی سالجاری اعتبارات عمرانی در استان بیش از سه برابر افزایش داشته و با جذب این اعتبارات اجرای پروژه‌ها به خوبی جلو می‌رود.

مهندسان مشاور شارآبادبوم ارائه دهنده خدمات برتر شهرسازی و معماری – با ما تماس بگیرید.

دیدگاه مسدود است.