روزانه ۹۰ دستگاه کامیون از بندر امام به گلستان اعزام می شود

به گزارش خبرنگار مهر، ایوب میرشاهی ظهر پنج شنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به پهلوگیری کشتی‌های حامل کالاهای اساسی که منجر به دپوی محصولات در بندر امام خمینی (ره) شده است از رانندگان بخش حمل و نقل بار گلستان تقاضا می‌شود نسبت به بارگیری و حمل و نقل کالاهای مورد نظر به مقصد این استان اقدام کنند.

وی با بیان اینکه این محصولات شامل نهادهای دامی و کشاورزی هستند، افزود: مقرر شده روزانه ۹۰ دستگاه کامیون جهت حمل کالاهای اساسی از استان گلستان به بندر امام خمینی (ره) اعزام شود.

میرشاهی گفت: با توجه پهلوگیری کشتی‌ها و وجود کالاهای اساسی در بندر امام (ره) محدودیت ترافیکی برای ماشین های باری وجود ندارد و رانندگان می‌توانند بدون محدودیت هر چه سریع‌تر این کالاها را به دست مصرف کنندگان برسانند.

معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان در ادامه بیان کرد: رانندگان برای بارگیری نیازی به هیچ گونه مجوزی ندارند.

وی همچنین افزود: طی هماهنگی‌های صورت گرفته با صاحبان کالاهای دولتی اقداماتی برای تسریع در روند بارگیری و پرداخت به موقع کرایه رانندگان در مقصد انجام شد.

گفتنی است بندر امام خمینی (ره) در بین دیگر بنادر کشور بیشترین سهم را در عملیات تخلیه و بارگیری به خصوص در دو بخش کالاهای اساسی و فرآورده‌های نفتی به خود اختصاص داده‌است و جزو فعال‌ترین بنادر کشور به شمار می‌آید.

مهندسان مشاور شارآبادبوم ارائه دهنده خدمات برتر شهرسازی و معماری – با ما تماس بگیرید.

دیدگاه مسدود است.