خودرو بر تهران

به گزارش بازرگانیخبرگزاری مهر، نیاز به ارسال خودرو دارید، می‌خواهید بدون رانندگی خودروی خود را به دست شخص دیگری برسانید، خودروی شما باید جابجا شود اما به علت مشکلات پلاک نمی‌توانید این کار را انجام دهید، باید ماشین مسابقه‌ای یا کشاورزی را به صورت فوری به نقطه دیگری منتقل کنید؟!

راه حل تمام این مشکلات در دست خودروبر پارس است که دارای بروزترین ماشین آلات برای جابجا کردن خودروهای شماست. شما می‌توانید خودروی خود را به ما بسپارید تا آن را با ضمانت نامه‌های معتبری که به شما ارائه می‌کنیم حمل نماییم.

ما با سابقه‌ای نزدیک به ۲۰ سال به خوبی با این کار آشنا هستیم و شما می‌توانید این مسئله را از رضایت مراجعین ما جویا شوید. خودروبر تهران یکی از خدمات اصلی خودرو بر پارس محسوب می‌شود که در نهایت دقت و سرعت انجام می‌گیرد.

خودرو بر تهران با ماشین آلات بسیار پیشرفته و مجهز در کنار شماست. این دست از خودرو برها به یک وینچ مجهز هستند که به طور معمول از این نوع کامیونت‌ها برای حمل یک خودرو استفاده می‌شود و در حمل و نقل‌های شهری و بین شهری کاربرد دارند.

خودرو بر مکانیزه پایداری بسیاری نسبت به خودرو برهای معمولی دارد، برای همین در چند سال گذشته استفاده از خودرو بر تهران مکانیزه برای ارسال خودروها در جاده‌های شهری رواج پیدا کرده است. کفی خودرو برهای خودرو بر پارس، با در نظر گرفتن انواع خودروها در ابعادهای مختلف، عاج کاری شده اند تا نیروی اصطکاک میان لاستیک و سطح کفی به حداکثر برسد.

این موضوع باعث شده است که خودرو در زمان حرکت هیچگونه حرکت اضافی نداشته باشد؛ البته با این وجود همکاران ما با داشتن تجربه بالا و با مهار کردن چرخ‌ها توسط چرخ گیرهای بر روی کفی خودرو بر و همچنین استفاده از لانچر و نصب آن بر زیر خودرو شما اطمینان این را خواهند داد که خودروی شما را با کمترین حرکت ممکن و با ضریب اطمینان بالا منتقل کنند. همه این نکات باعث می‌شود شما به ما اعتماد کنید و خودرو بر تهران را به ما بسپارید.

خودرو بر تهران

هزینه خودرو بر تهران چقدر است؟

خودرو بر تهران حمل و نقل خودروهای شما را از تهران به شهرهای دیگر، از شهرهای دیگر به تهران و درون شهر تهران برعهده می‌گیرد. از این رو هزینه حمل خودروی شما به دو عامل اساسی بستگی دارد:

۱: خودروی شما چیست؟

۲: مسافتی که باید توسط خودرو بر حمل شود، چقدر است؟

برای رسیدن به پاسخ کامل‌تر همین حالا به وب سایت خودرو بر پارس مراجعه کنید و از طریق راه‌های ارتباطی ذکر شده در این وب سایت با ما تماس بگیرید. کارشناسان بعد از پرسیدن همین دو عاملی که به آن‌ها اشاره کردیم، می‌توانند هزینه تقریبی حمل خودرو با خودرو بر تهران را به شما اعلام کنند.

خودرو بر چه مواقعی به کارمان می‌آید؟

خودرو بر برای حمل خودروهای بدون راننده کاربرد دارد و این موضوع فقط به خودروهای سواری منتهی نمی‌شود. با ما همراه باشید تا به بخشی از کاربردهای خودرو بر اشاره کنیم.

حمل خودروی بدون پلاک

خودروهای بدون پلاک مجوز عبور و مرور در جاده‌ها و خیابان‌ها را ندارند و از این رو باید برای حمل و نقل آن‌ها از یک خودرو بر حرفه ای کمک بگیرید. خودرو برها خودرو را روی خود سوار می‌کنند و به مقصد موردنظر انتقال می‌دهند.

حمل خودروی صفر و کلاسیک

رانندگی با خوردوهای صفر به استهلاک آن‌ها اضافه می‌کند و ممکن است ریسک بزرگی برای ارسال کننده داشته باشد. از این رو می‌توانید از خدمات خودرو بر استفاده کنید.

حمل خودروی تصادفی و معیوب

وقتی خودروی شما فرسوده و قدیمی شده است و بنا به دلایل مختلف اجازه تردد ندارد در این هنگام می‌توانید از خودرو بر استفاده کنید. همچنین وقتی خودروی شما در جاده دچار مشکل شده است و تیم امداد نمی‌تواند به صورت آنی خودروی شما را تعمیر و یا قطعاتی که دچار نقص فنی شده است را تعویض کند، در این حالت باید بتوانید برای حمل خودروی خود به تعمیرگاه یا مقصد از خودرو بر استفاده کنید. خودرو بر با داشتن امکانات ویژه در این زمینه می‌تواند خدمات زیادی را به افراد ارائه کند.

جابجایی ماشین مسابقه

هرچقدر هم راننده خوبی باشید، باز هم نمی‌توانید با ماشین‌های مسابقه‌ای در جاده و خیابان جابجا شوید! اگر باید ماشین مسابقه‌ای را به جای دیگری منتقل کنید، یک خودرو بر حرفه ای که به مسائل امنیتی آگاه است می‌تواند به شما کمک کند.

جابجایی ماشین‌های کشاورزی

خودرو بر تهران حمل و نقل ماشین آلات کشاورزی را هم برعهده می‌گیرد تا شما بتوانید در کم‌ترین زمان ممکن به کارهای خود سر و سامان دهید.

خودرو بر تهران

ویژگی‌های خودرو بر تهران

بهتر است خودرو بری که برای حمل خودروی خود انتخاب می‌کنید از ویژگی‌های خاصی برخوردار باشد، چرا که حمل خودرو به یکسری قوانین و اصول خاص نیاز دارد. در واقع رعایت استانداردها در زمان حمل باعث می‌شود خودروی مورد نظر به سلامت و بدون هیچ گونه آسیبی به مقصد برسد.

یکی از ویژگی‌های خودرو بر پارس توانایی تغییرات زاویه کفی حمل خودرو است. در واقع یک خودرو بر باید بتواند به صورت خودکار و با استفاده از جک‌های پنوماتیکی و هیدرولیکی و همچنین بر اساس نیاز راننده زاویه کفی را تغییر دهد. یک خودرو بر باید از پایداری و ایمنی بالایی برخوردار باشد، زیرا از این وسیله برای انتقال خودروها استفاده می‌شود.

خودرو بر پارس با بهترین کارشناسان و رانندگان در حال فعالیت است و با کمک تجهیزات به روزی که دارد توانسته است در میان خوشنامان این عرصه جایگاه ثابتی پیدا کند. برای ثبت سفارش خودرو بر تهران با ما تماس بگیرید.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده وخبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

مهندسان مشاور شارآبادبوم ارائه دهنده خدمات برتر شهرسازی و معماری – با ما تماس بگیرید.

دیدگاه مسدود است.