بازار مسکن لجام گسیخته نخواهد ماند

به گزارش خبرنگار مهر، محمد اسلامی پیش از ظهر سه شنبه در آئین عملیات احداث یک‌هزار و ۸۰۰ واحد مسکونی در اسلامشهر، با اشاره به احداث این واحدها اظهار داشت: در حال حاضر بازار مسکن نیازمند آرامش است و د ر این راستا دولت تولید و عرضه مسکن را برای جامعه هدف با جدیت انجام دنبال می‌کند تا امید به خانه دار شدن مردم حفظ شود.

اسلامی با تاکید بر اینکه باید از ظرفیت همه سازندگان مسکن استفاده کنیم گفت: وزارت مسکن در این راه موانع را با اصلاح رویکرد و سیاست‌ها رفع خواهد کرد و از این طریق می‌توانیم به جریان پایدار تولید مسکن و ظرفیت ساخت در کشور کمک کنیم.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به تسریع در فرآیند اخذ مجوز ساخت مسکن گفت: این امر نشان می‌دهد که در این زمینه عزم از رفع موانع و حمایت‌ها وجود دارد.

وی عنوان داشت: پروژه یک هزار و ۱۸۰۰ واحدی اسلامشهر در کمتر از ۲ سال ساخته خواهد شد و در این حمایت‌های مالی لازم صورت خواهد گرفت تا بتوانیم این پروژه رتا در کوتاه‌ترین زمان ممکن به پایان برسانیم.

بر اساس این گزارش صبح امروز سه شنبه ۲۴ فروردین ماه ۱۴۰۰ با حضور محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی و عبدالرضا چراغعلی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران، آئین کلنگ زنی پروژه ۱۸۰۰ واحدی در واوان اسلامشهر برگزار شد.

مهندسان مشاور شارآبادبوم ارائه دهنده خدمات برتر شهرسازی و معماری – با ما تماس بگیرید.

دیدگاه مسدود است.