معرفی حدود ۲۰۳ هزار متقاضی طرح اقدام ملی مسکن به بانک برای افتتاح حساب/۵۶۰۰ میلیارد تومان از محل آورده متقاضیان به پروژه‌های مسکن ملی تزریق شد

محمدحسن علمداری عضو هیات مدیره بانک مسکن در گفت‌وگو با خبرنگار مهندسان مشاور شارآبادبوم، تازه‌ترین وضعیت افتتاح حساب، واریز وجوه اولیه و انعقاد قراردادهای طرح اقدام ملی مسکن  و معرفی متقاضیان به پروژه های طرح اقدام ملی مسکن را اعلام کرد.

عضو هیات مدیره بانک مسکن با اشاره به اینکه تاکنون ۲۰۲ هزار و ۹۵۷ نفر پذیرفته شده نهایی طرح اقدام ملی مسکن برای معرفی به پروژه‌های اقدام ملی مسکن به بانک معرفی شده‌اند از واریز وجوه اولیه توسط ۱۴۱ هزار و ۲۶۶ متقاضی طبق تازه‌ترین آمار خبر داد.

علمداری گفت: از محل واریز وجوه اولیه ۱۴۱ هزار و ۲۶۶ متقاضی طرح اقدام ملی مسکن تاکنون ۵۶۰۰ میلیارد تومان به پروژه‌ها تزریق شده است.

به گفته وی، تاکنون ۴۱۰ پروژه معادل ۲۷ هزار و ۱۲۴ واحد به بانک معرفی شده است و ۷۵ پروژه معادل ۲ هزار و ۳۹۵ واحد مسکونی در دفترخانه‌ها آماده امضای قرارداد هستند. همچنین، ۷۱ قرارداد معادل ۶ هزار و ۷۳۴ واحد به امضا رسیده که برای آن تعداد نیز پرداخت تسهیلات انجام شده است.

مهندسان مشاور شارآبادبوم ارائه دهنده خدمات برتر شهرسازی و معماری – با ما تماس بگیرید.

دیدگاه مسدود است.