دومین جایزه دولت الکترونیک به وزارت راه و شهرسازی رسید/ارایه خدمات الکترونیکی از طریق سامانه‌ مدیریت ارتباط شهروندی و سامانه جامع نظارت عالیه

به گزارش خبرنگار مهندسان مشاور شارآبادبوم، دومین دوره جایزه دولت الکترونیک در سال ۱۳۹۸ در دومین مراسم اختتامیه جایزه دولت الکترونیکی جمهوری اسلامی ایران که به همت سازمان اداری و استخدامی کشور برگزار شد، به وزارت راه و شهرسازی رسید.

وزارت راه و شهرسازی موفق شد گواهی اهتمام به تعالی در آمادگی دولت الکترونیک در بخش داوطلبانه- بهترین خدمات الکترونیک را از معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان اداری و استخدامی کشور دریافت کند.

به گفته حامد مانی‌فر مدیرکل دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان، این جایزه به دلیل راه‌اندازی و بهره‌مندی از دو سامانه نظارت امور مقررات ملی و کنترل ساختمان (سنامک) و سامانه مدیریت ارتباط شهروندی (شهراه) به وزارت راه و شهرسازی اعطا شد.

گفتنی است، توسعه دولت الکترونیک یکی از تاکیدهای رییس‌جمهوری است که برای تسریع، تسهیل و ارتقای سطح خدمات دولت و نیز اصلاح نظام اداری با رویکرد الکترونیکی کردن خدمات، کلیه دستگاه‌های اجرایی مکلف به اجرای آن هستند. همچنین، دستگاه‌های اجرایی علاوه بر بخش‌های تکلیفی در بخش داوطلبانه نیز اقداماتی انجام داده‌اند که وزارت راه و شهرسازی در این مهم پیشتاز بوده است.

مهندسان مشاور شارآبادبوم ارائه دهنده خدمات برتر شهرسازی و معماری – با ما تماس بگیرید.

دیدگاه مسدود است.