جانمایی متقاضیان قمی مسکن اقدام ملی امیر کبیر در داخل استان

 به گزارش مهندسان مشاور شارآبادبوم (قم) حسن صبوری گفت: با عنایت به پیگیری استاندار محترم و تاکید وزیر محترم راه و شهرسازی و مصوبه اخیر شورای برنامه ریزی و توسعه استان مبنی بر الحاق ۵۶۰ هکتار از اراضی همجوار پردیسان به محدوده شهری، زمین تامین مسکن برای متقاضیان طرح مسکن اقدام ملی مهیا می گردد که پس از طی کردن مراحل قانونی (تصویب در شورای عالی شهرسازی و معماری ایران) برای ساخت مسکن اقدام خواهد شد.

صبوری توضیح داد: با هماهنگی های به عمل آمده با ستاد وزارت راه و شهرسازی برای تمامی متقاضیان قمی که در شهر جدید امیرکبیر (استان مرکزی) ثبت نام کرده اند این امکان فراهم شده است که کارتابل درخواستی آن ها از شهر جدید امیرکبیر به استان قم تغییر یابد.

وی بیان کرد: این تغییر برای تمامی ۱۱۷۰۰ متقاضی ثبت نام کننده امیرکبیر اعم از انصراف داده شده، در انتظار تایید استعلام و واریز وجه کرده خواهد بود.

صبوری ادامه داد: بدیهی است افرادی که تمایل به سکونت در شهر جدید امیرکبیر دارند می توانند کمافی سابق اقدامات لازم را از طریق مراجعه به شهر جدید انجام دهند.

مدیر کل راه و شهرسازی استان قم در پایان اظهار داشت: با توجه به شرایط فراهم شده برای سایر متقاضیان مسکن که در مراحل قبل موفق به ثبت نام نشده اند، زمان ثبت نام مرحله سوم متعاقباً اعلام خواهد شد.

مهندسان مشاور شارآبادبوم ارائه دهنده خدمات برتر شهرسازی و معماری – با ما تماس بگیرید.

دیدگاه مسدود است.