بانک مسکن جایزه برتر پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی را کسب کرد

به گزارش مهندسان مشاور شارآبادبوم از پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی سال جاری با اهدای تندیس و جوایز به روابط عمومی‌های برتر به کار خود پایان داد. این جشنواره به همت انجمن متخصصان روابط عمومی و با همکاری دانشگاه‌ها، روابط عمومی وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و شرکت‌های خصوصی و دولتی در دو بخش رقابتی و آموزشی در دو گروه تهرانی و استانی در مرکز همایش های سازمان مدیریت صنعتی (سازمان مطالعات و بهره وری نیروی انسانی) برگزار شد.این جشنواره با حضور حسین امامی رییس انجمن متخصصان روابط عمومی، محمد

خدادی معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مهدی احمدی رییس اداره کل روابط عمومی  بانک مسکن و جمعی دیگر از مدیران روابط عمومی برگزار و به روابط عمومی های برتر، تندیس افتخار اعطا شد.
براساس این گزارش این جشنواره به همت انجمن متخصصان روابط عمومی در دو بخش رقابتی و آموزشی در دو گروه ملی و استانی در مرکز همایش های سازمان مدیریت صنعتی (سازمان مطالعات و بهره وری نیروی انسانی) برگزار شد.

به گزارش خبرنگار هیبنا، جایزه برتر پانزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی  بانک مسکن به مهدی احمدی رییس اداره روابط عمومی بانک مسکن، اهدا شد.

مهدی احمدی رییس کل اداره روابط عمومی بانک مسکن، در حاشیه ی این مراسم در مصاحبه ای با خبرنگار هیبنا در خصوص برگزاری این جشنواره گفت:  بانک مسکن به عنوان یک بانک تخصصی و البته مردمی، خدمات و محصولات متنوعی به مردم ارائه می دهد و به همین دلیل ما وظیفه ی خود می دانیم اطلاع رسانی دقیق ، جامع و وسیعی داشته باشیم.

وی اظهار داشت:  بانک مسکن جزو معدود بانک هایی است که دارای پایگاه خبری می باشد و از این طریق اطلاعات را به صورت دقیق در اختیار مردم قرار می دهد.

این مقام مسوول در ادامه افزود:  بانک مسکنهمچنین از طریق ابزارهای مختلف ارتباطی، تهیه ی بروشور، تبلیغات و … اطلاعات کاملی از محصولات و خدمات متنوع بانک را در اختیار عموم قرار دهد.

مهدی احمدی در پایان گفت:  بانک مسکن نیز در سطح ملی و در حوزه ی نشریه داخلی (مصاحبه) رتبه اول (مشترک)، ادبیات (داستان سرایی) رتبه دوم، پوستر رتبه دوم، نشریه داخلی (سرمقاله) رتبه دوم (مشترک)، مولتی مدیا رتبه سوم، تحلیل محتوا رتبه سوم، کلیپ رتبه سوم، نشریه داخلی (گزارش) رتبه سوم (مشترک)، ویژه نامه رتبه سوم (مشترک) و موشن گرافیک رتبه سوم (مشترک) حائز رتبه شد.

مهندسان مشاور شارآبادبوم ارائه دهنده خدمات برتر شهرسازی و معماری – با ما تماس بگیرید.

دیدگاه مسدود است.