جایگاه منطقه‌ای ایران با تهدید و ترور متوقف نمی‌شود

به گزارش مهندسان مشاور شارآبادبوم، درپی ترور ناجوانمردانه شهید محسن فخری‌زاده در شب سالگرد شهادت شهيد شهرياری، حسین روحانی‌نژاد نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، پیامی صادر کرد.

متن پیام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

« من المومنین رجال صدقوا ما عاهدو الله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینظر و ما بدلوا تبدیلا »

شهادت سردار سر افراز پژوهش و نوآوری و دانشمند برجسته هسته ای شهید دکتر محسن فخری زاده که سالیان عمر پر برکت خود را در راه توسعه دانش و فناوری و خدمت به امنیت مردمان سرزمینش گذراند موجی از اندوه همراه با خشم از این اقدام تروریستی و غیر انسانی را به همراه داشت.

بی شک این اقدام تروریستی نه تنها خللی در عزم و اراده فرزندان دانشمند ایرانی برای ارتقاء توان علمی ایجاد نخواهد کرد بلکه موجب پیشرفت توانمندی و خود کفائی ایران اسلامی خواهد شد.

لذا این جانب شهادت دکتر محسن فخری زاده رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع را به محضر حضرت ولی عصر(عج) و مقام معظم رهبری آیت الله العظمی خامنه‌ای (مدظله‌العالی)، جامعه دانشمندان هسته‌ای،  ملت شهید پرور ایران اسلامی و خانواده بزرگوار ایشان تبریک و تسلیت عرض نموده و اعلام می‌دارد راهی که ملت ایران برای تثبیت جایگاه ممتاز منطقه‌ای و قرار گرفتن بر فراز قله‌های علم و دانش برگزیده است با تهدید و ترور متوقف نشده بلکه با شهادت دانشمندان متعهد و دلسوز شتاب بیشتری یافته و اتحاد وانسجام ملی را در بین اقشار مختلف جامعه رقم خواهد زد.

مهندسان مشاور شارآبادبوم ارائه دهنده خدمات برتر شهرسازی و معماری – با ما تماس بگیرید.

دیدگاه مسدود است.