+1 امتیاز
سوال شده در نظام مهندسی توسط
بنده چهارسال از مدرک عمرانم میگذره خیلی تلاش کردم نتونستم تو جایی شرکتی چیزی سابقه ای بیمه ای جور کنم متناسب با رشته ام از بخت بد چون جایی که درس میخوندمم از محل زندگیم خیلی دور بود اشنایی ندارم و تو سیصد فرسخی من هم کسی عمران نیست کمکم کنه مشورتی بده آزمون اجرا قبول شدم میخاستم ببینم باید چیکار کنم چون کار اجرایی هم نکردم ممنون میشم یه راه و مسیر درست بهم نشون بدید و بگید که چه کارایی رو انجام بدم کجا برم مرسی

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده توسط
رشته عمران خیلی پرکار هست و طوری که من اطلاع دارم در دورافتاده ترین مناطق هم امکان فعالیت تخصصی در حوزه ساخت و ساز هست ولی از لحاظ مالی و درآمد تفاوت دارند. بهتر است به نزدیک ترین سازمان نظام مهندسی یا سازمان راه و شهرسازی مراجعه بفرمایید (یا تماس بگیرید) و مسئله را با کارشناسان اونجا در میان بگذارید تا شرکت ها و همکاران و راهکارهای کسب سابقه کار رو به شما معرفی کنند.

مهندسان مشاور شارآبادبوم راهنمای مهندس را با هدف ایجاد فضای پرسش و پاسخ و اظهارنظر برای متخصصان راه اندازی کرده است؛ با این امید که تعاملی پویا و سازنده میان اعضای جامعه دانشگاهی و حرفه ای شکل گرفته و فضای شفاف تر و صریح تری پدید آید. این فضای مجازی تعاملی می تواند برای طرح کلیه پرسش های مرتبط با امور مهندسین شهرسازی و رشته های مرتبط مورداستفاده قرار گیرد.

55 سوال

62 پاسخ

22 دیدگاه

10 کاربر

...