0 امتیاز
سوال شده در نظام مهندسی توسط
من مدرک کارشناسی مکانیک دارم. ولی دو درس لازم برای اخذ پروانه را پاس نکرده ام. میخواستم بدونم بعد از ثبت نام در سایت و فرستادن مدارک، کمیسیون تشکیل میشود برای بررسی واحدهای پاس شده؟
در سایت اعلام نکرده اند که واحدهای پاس شده را ارسال کنیم. در چه مرحله ای این مدارک را میخواهند؟
مدارکی که در سایت الصاق میکنیم را فقط باید از طریق پست به سازمان ارسال کنیم؟
آیا لازم است مدرک کارشناسی ارشد غیرمرتبط خودم(هوا فضا – سازه هوایی) را اعلام کنم؟

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده توسط
درود بر شما،
حتما بایستی درس های گذرانده شده در کمیسیون بررسی و موارد موردنیاز به شما اعلام شود، اگر اعلام نشده شخصا مراجعه و پیگیری کنید، احتمال دارد درس هایتان معادل شده باشند.
سازمان در هر استان روش مخصوص به خود را دارد، اما در اغلب استان ها ارسال آنلاین از طریق سایت و ارائه کپی کلیه مدارک الزامی است و ارسال پستی هم روش جدیدی برای کاهش مراجعه است که چندان جالب به نظر نمی رسد. در عین حال مراجعه حضوری سریع ترین و دقیق ترین روش است، چرا که در نظام اداری کشور ما انضباط- و بعضا تعهد سازمانی- کمرنگ است و احتمال گم شدن مدارک یا فراموش شدن پرونده وجود دارد.
درباره مدرک کارشناسی ارشدتان پیشنهاد می شود از ارائه هرگونه مدرک غیرمرتبط خودداری فرمایید، کما اینکه دریافت پروانه اول پایه 3 جز در شرایط خاص ارتباطی با تحصیلات تکمیلی ندارد.

مهندسان مشاور شارآبادبوم راهنمای مهندس را با هدف ایجاد فضای پرسش و پاسخ و اظهارنظر برای متخصصان راه اندازی کرده است؛ با این امید که تعاملی پویا و سازنده میان اعضای جامعه دانشگاهی و حرفه ای شکل گرفته و فضای شفاف تر و صریح تری پدید آید. این فضای مجازی تعاملی می تواند برای طرح کلیه پرسش های مرتبط با امور مهندسین شهرسازی و رشته های مرتبط مورداستفاده قرار گیرد.

55 سوال

62 پاسخ

22 دیدگاه

10 کاربر

...