0 امتیاز
سوال شده در پرسش عمومی توسط
سلام من توی آزمایشگاه پتروشیمی کار میکنم سابقه کار من مربوط به آزمایشگاه است و از شرکت میتوانم گواهی اشتغال به کار بگیرم جهت ارائه . حتما باید سابقه کار در یک شرکت مهندسی باشه؟

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده توسط
 
بهترین پاسخ
با سلام،
درباره سابقه کار در آزمایشگاه لطفا از نظام مهندسی استان خودتان راهنمایی بگیرید. اما در ارتباط با تأییدیه سابقه کار، لازم است بدانید که فرم های مخصوص به خود را دارد و مهر و امضای یک یا دو مهندس دارای پروانه با سابقه حداقل ده سال در آن لازم است. می توانید فرم ها را از آدرس زیر دریافت کنید:
https://www.tceo.ir/Page.aspx?DataID=1233
دارای دیدگاه توسط

با تشکر از پاسخ خوبتون.اگر رشته مهندسی مدیریت اجرایی بخونم میتونم مهر نظام مهندسی رو بگیرم. البته پس از گزروندن دروس پودمانی رشته انتخابی؟ مثلا مهندسی مدیریت اجرایی عمران ؟ ممنونم.

دارای دیدگاه توسط
حوشحالم که پاسخ مفید بوده است. نخست آنکه رشته کارشناسی شما برای عضویت و دریافت پروانه مهم است که قید نفرمودید. اما با فرض آنکه کارشناسی شما مهندسی عمران باشد، دریافت مدرک کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی تنها برای سوابق و موقعیت شغلی شما مؤثر خواهد بود، چرا که با مدرک کارشناسی می توانید نسبت به دریافت پروانه پایه سه (طی مراحل لازم) اقدام فرمایید و مدرک ارشد یا دکتری جز در سنوات سابقه کار مورد نیاز تأثیر دیگری نخواهد داشت.

مهندسان مشاور شارآبادبوم راهنمای مهندس را با هدف ایجاد فضای پرسش و پاسخ و اظهارنظر برای متخصصان راه اندازی کرده است؛ با این امید که تعاملی پویا و سازنده میان اعضای جامعه دانشگاهی و حرفه ای شکل گرفته و فضای شفاف تر و صریح تری پدید آید. این فضای مجازی تعاملی می تواند برای طرح کلیه پرسش های مرتبط با امور مهندسین شهرسازی و رشته های مرتبط مورداستفاده قرار گیرد.

57 سوال

63 پاسخ

22 دیدگاه

10 کاربر

...