0 امتیاز
سوال شده در پرسش عمومی توسط
سلام من فارغ‌التحصیل رشته معماری هستم و دو سال هست تلاش می‌کنم در بخش دولتی یا خصوصی استخدام رسمی بشم و بیمه داشته باشم. متاسفانه سه موردی که تا حالا رفتم بدون قراداد و بیمه و آزمایشی بودن و حقوق خیلی پایینی دارم. شرایط استخدام چیست و چطور خودم رو آماده کنم که شغل بهتر و با ثباتی پیدا کنم؟

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده توسط
باسلام، شرایط و ضوابط استخدامی برای هر جایی متفاوت است. کوتاه سخن اینکه به دنبال استخدام ایدئال نباشید، همین اندازه که حقوقی پرداخت شده آرزوی بسیاری از فارغ‌التحصیلان است و سعی کنید گام به گام اوضاع را ارتقا دهید. مترصد آزمون‌های استخدامی نیز باشید که حداقل‌های آن دانش عمومی در حوزه تخصصی و نظامات اداری، فن بیان و گویندگی، آراستگی ظاهری، و اعتماد بنفس و روابط عمومی قوی است.

مهندسان مشاور شارآبادبوم راهنمای مهندس را با هدف ایجاد فضای پرسش و پاسخ و اظهارنظر برای متخصصان راه اندازی کرده است؛ با این امید که تعاملی پویا و سازنده میان اعضای جامعه دانشگاهی و حرفه ای شکل گرفته و فضای شفاف تر و صریح تری پدید آید. این فضای مجازی تعاملی می تواند برای طرح کلیه پرسش های مرتبط با امور مهندسین شهرسازی و رشته های مرتبط مورداستفاده قرار گیرد.

57 سوال

63 پاسخ

22 دیدگاه

10 کاربر

...