+1 امتیاز
سوال شده در نظام مهندسی توسط
باسلام و احترام

من در آزمون سال ۹۲قبول شدم اما کارهای مربوط به اخذ حق امضای خودم رو نیمه کاره رها کردم.اگر الان اقدام کنم مشکلی وجود داره؟

ضمنا عضو نظام هستم.

باتشکر
دارای دیدگاه توسط
هر چه سریع تر اقدام کنی به نفعته: سریع و خشن

1 پاسخ

+1 امتیاز
پاسخ داده شده توسط
 
بهترین پاسخ
باسلام،

در شرایط عمومی قبولی آزمون نظام مهندسی ساختمان چهار/4 سال اعتبار دارد، بدین معنا که اگر سال 1392 آزمون نمره کافی آورده باشید اکنون که پنج/5 سال از آن می گذرد اگر بخواهید برای پروانه اقدام کنید بایستی مجددا در آزمون شرکت کرده و حد نصاب پنجاه/50 درصد را کسب کنید.

اما در صورتیکه در همان سال 1392 به دنبال پروانه رفته اید و مراحل آن را تا جایی پیش برده اید احتمال می رود اگر تا مرحله ارائه کامل مدارک پیش رفته باشید و پرونده کامل شده باشد بتوانید آن را پیگیری کنید تا به انتها برسد. برای اطلاعات تکمیلی به واحد صدور پروانه نظام مهندسی استان خود مراجعه کنید (با این توضیح که غالبا تلفنی پاسخگو نیستند و بهتر است حضورا پیگیر باشید).

مهندسان مشاور شارآبادبوم راهنمای مهندس را با هدف ایجاد فضای پرسش و پاسخ و اظهارنظر برای متخصصان راه اندازی کرده است؛ با این امید که تعاملی پویا و سازنده میان اعضای جامعه دانشگاهی و حرفه ای شکل گرفته و فضای شفاف تر و صریح تری پدید آید. این فضای مجازی تعاملی می تواند برای طرح کلیه پرسش های مرتبط با امور مهندسین شهرسازی و رشته های مرتبط مورداستفاده قرار گیرد.

55 سوال

62 پاسخ

22 دیدگاه

10 کاربر

...