–2 امتیاز
سوال شده در نظام مهندسی توسط
با سلام و احترام.من فارغ التحصیل رشته مهندسی مدیریت پروژه هستم در دروسی که برای اخذ پروانه اشتغال الزامی است درسهایی وجود دارد که من آنها را در دوران تحصیل اخذ نکرده ام یعنی اصلا جز دروس اجباری رشته من نبوده بلکه اختیاری بوده و معدل کل من هم 13 میباشد.حالا تکلیف چیست با این دروسی که پاس نکرده ام و معدل کلی که دارم تکلیف من و امثال من که کم هم نیستند در اخذ پروانه به چه صورت است؟

2 پاسخ

+2 امتیاز
پاسخ داده شده توسط
درود،

نخست معدل در عضویت، آزمون و پروانه تأثیری ندارد مگر آنکه در تأیید مدرک از سوی وزارت علوم خللی پیش آید.

دوم همانطور که در پرسشهای دیگر نیز به تفصیل پاسخ داده شد فهرست دروس موردنیاز و مراکز ارائه دهنده خدمات هم از طریق سایت نظام مهندسی و هم مراجعه حضوری در دسترس هست.

سوم آنکه اگر مدیریت پروژه را در مقطع ارشد خوانده اید و لیسانس معماری دارید برای پروانه نظارت و طراحی و اجرای معماری اقدام کنید تا نیازی به گذراندن دروس نباشد، اگر غیرازاین است بایستی به دنبال گذراندن دروس لازم، سابقه کار کافی و تهیه و تأیید مدارک باشید.
0 امتیاز
پاسخ داده شده توسط
عضویت و پروانه به معدل که ربطی نداره، ولی من مطمئن نیستم شما اگر معماری خونده باشی مشکلی نیست که

مهندسان مشاور شارآبادبوم راهنمای مهندس را با هدف ایجاد فضای پرسش و پاسخ و اظهارنظر برای متخصصان راه اندازی کرده است؛ با این امید که تعاملی پویا و سازنده میان اعضای جامعه دانشگاهی و حرفه ای شکل گرفته و فضای شفاف تر و صریح تری پدید آید. این فضای مجازی تعاملی می تواند برای طرح کلیه پرسش های مرتبط با امور مهندسین شهرسازی و رشته های مرتبط مورداستفاده قرار گیرد.

55 سوال

62 پاسخ

22 دیدگاه

10 کاربر

...