+1 امتیاز
سوال شده در نظام مهندسی توسط
با مدرک کاردانی تا پایه سه میدن فقط درسته ؟ با دفتر مرکزی تماس گرفتم و فرمودن که به نظام مهندسی شهرستان خودتون ابلاغ میکنیم و از اونجا پیگیری کنم . حالا این کمیسیون هم ارزی ( تعداد واحدایی کم دارم تقریبا 10 واحد ) باید از کجا پیگیر بشم از مسکن و شهرسازی یا اونم نظام مهندسی ؟

1 پاسخ

+2 امتیاز
پاسخ داده شده توسط
با هر مدرکی که برای پروانه اقدام بفرمایید (در صورتی که واجد شرایط باشید) در اولین آزمون حداکثر می توانید برای پایه سه اقدام کنید و غیر از آن فقط در شرایط بسیار خاص ممکن است. پس از دریافت اولین پروانه ارتقای پایه با سال های فعالیت و شرکت در دوره های آموزشی نظام مهندسی مرتبط می باشد.
کمیسیون هم ارزی معمولا در نظام مهندسی استان تشکیل می شود، در صورت نیاز از سازمان مرکزی راهنمایی بگیرید.
اطلاعات زیر برایتان مفید خواهد بود:
– محاسبه سنوات لازم پس از فارغ التحصیلی: http://www.nezammohandesi.ir/tabid/447/Default.aspx
– چگونگی شرایط فارغ التحصیلان کارشناسی ناپیوسته: http://azmoonline.com/main/post/14
دارای دیدگاه توسط
ببخشید لینکها درست نیست
دارای دیدگاه توسط
اینقدر هر روز سایت ها رو عوض می کنن شما در هر لحظه باید بگردی سایت جدیدشون رو پیدا کنی نمیدونم چه کاریه واقعا دولت و حکومت نمیتونه همه سایت ها رو در قالب یک سایت جمع بندی کنه؟ به خدا میشه ولی همت ندارن کارمندای تنبل و سیستم فشل 99 درصد کارمندای دولت اضافین
دارای دیدگاه توسط
تکلیف سایت های دولتی روشنه
مدیر عوض میشه سایت هم عوض میشه
رییس جمـ هور عوض میشه سایت ها کلا عوض میشن
الان که کرونا هم اومده ادارات شدن تنبل خونه
لعنت بر کارمندان تنبل جون عزیز نفرت انگیز

مهندسان مشاور شارآبادبوم راهنمای مهندس را با هدف ایجاد فضای پرسش و پاسخ و اظهارنظر برای متخصصان راه اندازی کرده است؛ با این امید که تعاملی پویا و سازنده میان اعضای جامعه دانشگاهی و حرفه ای شکل گرفته و فضای شفاف تر و صریح تری پدید آید. این فضای مجازی تعاملی می تواند برای طرح کلیه پرسش های مرتبط با امور مهندسین شهرسازی و رشته های مرتبط مورداستفاده قرار گیرد.

55 سوال

62 پاسخ

22 دیدگاه

10 کاربر

...