پایان شهریور آخرین مهلت تکمیل و بارگذاری مدارک و واریز آورده اولیه طرح اقدام ملی مسکن

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (بوشهر) فرزاد رستمی  اظهار داشت: براساس اقدامات انجام شده تا کنون ۸۰۶۷ نفر در استان بوشهر نسبت به ثبت نام در طرح اقدام ملی مسکن اقدام نموده اند که از این تعداد تا کنون ۳۹۵۱ نفر فرم ج سبز دارند و ۳۳۲ نفر افتتاح حساب و ۱۷۱ نفر معادل ۶۴ میلیارد ریال واریز وجه انجام داده اند  .

رستمی افزود : عملیات اجرایی ۳۹۴ واحد در شهر جدید عالیشهر آغاز و ۱۴۴ واحد در خورموج نیز بزودی شروع خواهد شد.

وی در خصوص واریز وجه مربوط به این طرح بیان کرد : تمامی متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن که هرگونه واریز وجه مربوط به سهم آورده متقاضی (اعم از هزینه‌های مربوط به ساخت، آماده‌سازی و …) می‌بایست صرفاً از طریق حساب مسدودی افتتاح شده به نام متقاضی که اطلاعات آن در پروفایل ایشان در سامانه نیز مشخص گردیده است،‌ صورت پذیرد. بدیهی است پرداخت هرگونه وجه خارج از این حساب در سرجمع آورده متقاضیان برای تسویه حساب هنگام تحویل واحد محسوب نمی‌شود.

 رستمی اضافه کرد : این متقاضیان در مدت زمان ذکر شده پس از تکمیل پرونده باید حداقل مبلغ ۴۰۰ میلیون ریال به شماره حساب اعلامی جهت احداث واحد مسکونی خود، پرداخت کنند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر یادآور شد: این مبلغ به صورت علی الحساب تعیین شده است .

وی در ادامه تاکید نمود:  با توجه به زمان کم باقیمانده ، کلیه متقاضیانی که تا کنون نسبت به تکمیل مدارک خود در سامانه ثبت نام اقدام ملی اقدامی ننموده اند، و یا علیرغم افتتاح حساب نسبت به واریز وجه اولیه اقدام ننموده اند ، حداکثر تا پایان شهریور ماه سال جاری مهلت دارند و بعد از این تاریخ نسبت به حذف متقاضی از این طرح  اقدام خواهد شد .  متقاضیان جهت تکمیل و بارگذاری مدارک از طریق سامانه طرح اقدام ملی  به نشانی tem.mrud.ir مراجعه کنند.

رستمی در پایان بیان کرد : همچنین بعد از تکمیل و بارگزاری مدارک خود در سامانه طرح اقدام ملی متقاضیان ثبت نامی شهرهای بوشهر، عالیشهر ، عسلویه و نخل تقی و چاه مبارک در شهر جدید نایبند( سیراف) به شرکت عمران شهر جدید عالیشهر ، متقاضیان ثبت نامی شهر برازجان به اداره راه و شهرسازی شهرستان دشتستان و متقاضیان ثبت نامی سایر شهرها که در طرح اقدام ملی ثبت نام نموده اند به بنیاد مسکن همان شهرستان مراجعه کنند.

مهندسان مشاور شارآبادبوم ارائه دهنده خدمات برتر شهرسازی و معماری – با ما تماس بگیرید.

دیدگاه مسدود است.