مجلس از طرح اقدام ملی مسکن حمایت می‌کند

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی دفتر این نماینده مجلس، غلامرضا نوری افزود: طرح دو فوریتی مربوط به مسکن در مجلس شورای اسلامی در راستای تداوم و تقویت اقدام ملی مسکن در جهت تأمین زمین و منابع مالی برای تولید مسکن است.

وی با بیان اینکه تأمین مسکن مردم دغدغه همه مسؤولان است، بر لزوم هم افزایی میان دولت و مجلس برای رفع مشکل مسکن در همه شهرها و روستاهای کشور تاکید کرد.

نوری به آغاز اجرای طرح اقدام ملی مسکن در بستان آباد اشاره کرد و ادامه داد: آغاز واگذاری قطعات زمین برای اجرای این طرح در بستان آباد از ظرفیت بالای این شهرستان برای اجرای طرح‌های مرتبط با مسکن حکایت می‌کند.

وی با بیان اینکه استقبال از اجرای طرح اقدام ملی مسکن در سطح آذربایجان شرقی مناسب بوده است، بر لزوم اتخاذ تدابیر لازم از سوی مسؤولان بستان آباد برای ترغیب مردم جهت مشارکت در این طرح تاکید کرد.

وی با اشاره به توسعه برخی از روستاهای شهرستان بستان آباد و لزوم بازنگری طرح‌های هادی در این روستاها گفت: متأسفانه در برخی روستاهای شهرستان نزدیک به ۲۰ سال است بازنگری طرح هادی انجام نشده است.

نوری، بهسازی و آسفالت ریزی روستاهای بستان آباد را از نیازهای اساسی شهرستان عنوان کرد و افزود: خوشبختانه در برخی روستاهای این شهرستان، مهاجرت‌ها معکوس شده و لازم است زیرساخت‌های توسعه در تمامی روستاها فراهم شود.

سهم آذربایجان شرقی از طرح اقدام ملی مسکن ۴۱ هزار واحد مسکونی است.

مهندسان مشاور شارآبادبوم ارائه دهنده خدمات برتر شهرسازی و معماری – با ما تماس بگیرید.

دیدگاه مسدود است.