افتتاح حساب برای ۱۴۱۶ نفر از متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن در استان ایلام تا کنون

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی (ایلام) ، مدیر کل راه و شهرسازی استان ایلام در این خصوص گفت: تا امروز ۱۵ شهریور ماه برای ۱۴۱۶  مورد از متقاضیان طرح اقدام ملی در استان افتتاح حساب صورت گرفته و از این تعداد تا این لحظه ۴۳۶ نفر آورده اولیه ۴۰ میلیون تومانی را به حساب مذکور واریز کرده‌اند.

وی خاطر نشان کرد: سایر ثبت نام شدگان طرح اقدام ملی مسکن هم اکنون در حال پالایش برای تأیید هستند که در صورت تأیید نهایی برای آنان پیامک مبنی بر افتتاح حساب و واریز مبلغ آورده اولیه( ۴۰ میلیون تومان) ارسال خواهد شد و متقاضیان ۱۵ روز جهت واریز مبلغ اولیه فرصت دارند ودر صورت عدم واریز این مبلغ از لیست متقاضیان حذف میشوند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام به رد در خواست ,حذف و انصراف ۱۰۱۸ نفر از متقاضیان تا این لحظه اشاره کرد و افزود: پس از بررسیهای  نهایی متقاضیانی که شرایط دریافت مسکن در طرح اقدام ملی را ندارند حذف می شوند و در صورتی که تعداد متقاضیان از تعداد مسکن در نظر گرفته شده در طرح اقدام ملی مسکن بیشتر باشد برنامه ریزی برای افزایش تعداد مسکن احداثی در این طرح به عمل خواهد آمد.

کاظمی اظهار داشت: اداره کل راه و شهرسازی استان ایلام احداث ۱۰۰۵۳ واحد مسکونی را در دستور کار خود دارد و ۱۲۸۲۹ متقاضی در طرح اقدام ملی مسکن استان ثبت نام کرده اند.

مهندسان مشاور شارآبادبوم ارائه دهنده خدمات برتر شهرسازی و معماری – با ما تماس بگیرید.

دیدگاه مسدود است.