کیلید شما را در خرید خانه مورد نیازتان یاری می‌کند

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، در حالی که مسئولان در تلاش برای اجرای قوانین و سیاست‌هایی برای کنترل بازار مسکن هستند، چندی است که قانون مالیات بر خانه‌های خالی در مرکز توجه همگان قرار گرفته است. برخی بر این باورند که این قانون می‌تواند باعث تزریق خانه‌های خالی از سکنه به بازار شود و برخی معتقدند که این قانون دارای مشکلات فراوانی است و تا زمانی که اصلاحاتی در آن صورت نگیرد نباید انتظار تغییراتی را در این بازار داشت. این در حالی است که بنا بر نظر برخی از اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اجرای صحیح این قانون حدود ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار واحد مسکونی خالی از سکنه به بازار تزریق می‌شود که این امر می‌تواند بخشی از نیازهای جامعه را مرتفع کند. این نمایندگان بر این باورند که با اجرای قانون مالیات بر خانه‌های خالی در کنار طرح جدید مجلس شورای اسلامی مبنی بر تولید ۴ میلیون واحد مسکونی می‌توان شاهد کاهش قیمت‌ها در این بازار بود. اما در این میان این مسئله مطرح است که با توجه‌به نیاز سالانه حدود ۹۰۰ هزار واحد مسکونی و افزایش درخواست مسکن برای خانه اولی‌ها و همچنین بازماندن از اهداف تعیین شده سال‌های گذشته، این میزان نمی‌تواند پاسخگوی نیازهای تمامی متقاضیان باشد و شاید تنها با اجرای طرح‌های انبوه‌سازی بتوان معضل مسکن را حل کرد.

اما تا زمانی که معضل موجود در بازار مسکن مرتفع نشده، متقاضیان خرید و اجاره آپارتمان برای انتخابی هوشمندانه می‌توانند به اپلیکیشن‌ها و پلتفرم‌ها فعال در حوزه مسکن مراجعه کنند و با بررسی دقیق ملک موردنظر خود و شرایط قیمتی در این آشفته‌بازار انتخابی مناسب را داشته باشند. متقاضیان خرید و اجاره آپارتمان در تهران و شهرستان‌ها با مراجعه به سامانه هوشمند کیلید علاوه بر دریافت اطلاعات در منطقه مورد نظر خود می‌توانند با استفاده از نمودارهای قیمتی از ۷ سال پیش تاکنون اطلاعاتی جامع را در رابطه با بازار مسکن کسب کرده و سپس با مراجعه به بخش آگهی‌های ثبت شده از بین فایل‌های موجود ملک مورد نظر خود را انتخاب و تهیه نمایند.

خرید آپارتمان در زعفرانیه

محله زعفرانیه یکی از مناطق معروف تهران است. زعفرانیه در منطقه ۱ شهرداری واقع شده و قیمت ملک در آن بسیار بالاست. زعفرانیه از شمال به ارتفاعات توچال، از جنوب به خیابان ولیعصر، از شرق به تجریش و از غرب به رودخانه ولنجک محدود می‌شود. این محله به دلیل هم‌جواری با ارتفاعات توچال و رودخانه ولنجک از آب و هوای مناسبی برخوردار است و افرادی که تمایل به زندگی در شرایط آب‌ و هوای مطلوبی را دارند می‌تواند خرید آپارتمان در زعفرانیه را تجربه کنند.

قیمت خرید آپارتمان در زعفرانیه بسیار بالاست، اما متقاضیان خرید آپارتمان در زعفرانیه می‌توانند برای سکونت در این محله با مراجعه به سامانه هوشمند کیلید ملک موردنظر خود را در این منطقه بین متری ۴۷ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان تا متری ۶۶ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان بیابند.

خرید خانه در ولنجک

یکی دیگر از محله‌های صاحب‌نام و مرفه نشین منطقه ۱ تهران ولنجک است که از چهارسو در محاصره بهترین مناطق تفریحی و تفرجگاه‌های تهران قرار دارد. محله جذاب ولنجک از شمال با ارتفاعات توچال، از جنوب با بزرگراه پارک وی، از غرب با درکه و از شرق با رودخانه ولنجک همسایه است به همین دلیل ولنجک یکی از مناطق خوش‌آب و هوا و زیبای تهران به شمار می‌رود؛ بنابراین به افرادی که تمایل به زندگی مدرن در آب‌ و هوا و طبیعتی زیبا را دارند خرید آپارتمان در ولنجک پیشنهاد می‌شود.

از آنجا که قیمت خرید آپارتمان در ولنجک بالاست متقاضیان سکونت در این محله باید از بودجه قابل توجهی برخوردار باشند، زیرا قیمت خرید آپارتمان در ولنجک از متری ۴۷ میلیون ۳۰۰ هزار تومان آغاز شده و به متری ۵۸ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان می‌رسد. متقاضیان خرید آپارتمان در ولنجک می‌توانند با مراجعه به سامانه هوشمند کیلید ضمن مشاهده آگهی‌های ثبت شده، ملکی متناسب با بودجه خود را جست‌وجو کنند و انتخابی مناسب داشته باشند.

خرید آپارتمان در بلوار فردوس

محله بلوار فردوس که در منطقه ۵ شهرداری قرار دارد جزو محبوب‌ترین محله‌های غرب تهران به شمار می‌رود. محله بلوار فردوس که به دو بخش بلوار فردوس غرب و بلوار فردوس شرق تقسیم می‌شود مورد توجه ویژه قشر جوان جامعه قرار دارد. بلوار فردوس شرق در مقایسه با بلوار فردوس غرب محله‌ای دنج‌تر است به همین دلیل متقاضیان خرید آپارتمان در بلوار فردوس که علاقه‌مند به زندگی در محله‌ای آرام و دنج هستند می‌توانند در بخش غربی این محله به جست‌وجوی ملک موردنظر خود بپردازند.

در یک جمع‌بندی کلی می‌توان گفت که قیمت خرید آپارتمان در بلوار فردوس متوسط است. در این منطقه قیمت خرید آپارتمان بین متری ۲۶ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان تا ۲۹ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است بنابراین متقاضیان خرید آپارتمان در بلوار فردوس برای انتخابی مناسب در این محله می‌توانند ضمن مراجعه به سامانه هوشمند کیلید آگهی‌های ثبت شده در این محله را مشاهده کرده و از بین فایل‌های ثبت شده ملک موردنظر خود را جستجو و انتخاب کنند.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

مهندسان مشاور شارآبادبوم ارائه دهنده خدمات برتر شهرسازی و معماری – با ما تماس بگیرید.

دیدگاه مسدود است.