پروژه‌های ناتمام مسکن مهر کردستان بزودی تعیین تکلیف می‌شوند

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به  نقل از ایسنا، شهرام ملکی در جلسه بررسی موانع و مشکلات مجتمع مسکن مهر ارغوان زاگرس سنندج در محل دفتر معاونت عمرانی استانداری با بیان این مطلب اظهار کرد:  دولت تدبیر و امید با تمام توان در جهت خانه دار شدن مردم و اقشار نیازمند تلاش می کند و در این رابطه طرحهایی با مشارکت راه و شهرسازی، بنیاد مسکن و ستاد اجرایی در حال انجام است.

وی افزود: در راستای این طرح ها برای پاسخگویی و تامین مسکن افراد واجد شرایطی که ثبت نام کرده اند با همکاری دستگاههای اجرایی متولی این طرح در حال اجرا و رسیدگی است.

ملکی بیان کرد: در بخش مسکن مهر نیز دولت و مدیریت ارشد استان با عزمی جدی سایت های مسکن مهری که به دلایل مختلف ناتمام مانده حمایت می کند و مصمم است که کلیه طرح های دارای مشکل مسکن مهر را تعیین تکلیف کرده و تحویل متقاضیان و اعضای تعاونی ها دهد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان تصریح کرد: در این رابطه پرونده پروژه های ناتمام به مرور رسیدگی شده و راهکارهای رفع مشکل و برون رفت از وضعیت فعلی و بلاتکلیفی آن ها ارائه و عملیاتی می‌شود.

وی تاکید کرد: دستگاه های اجرایی و خدمات رسان و بانک های عامل استان بایستی شرایط رفع مشکلات این تعاونی ها را فراهم و در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات و تسهیلات مورد نیاز را در اختیار تعاونیهای مسکن مهر قرار دهند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان در پایان از اعضای تعاونی های مسکن مهر استان که ناتمام مانده خواست تا با واریز سریع آورده خود برای اتمام این پروژه ها تلاش کنند.

مهندسان مشاور شارآبادبوم ارائه دهنده خدمات برتر شهرسازی و معماری – با ما تماس بگیرید.

دیدگاه مسدود است.