ثبت بیش از ۱۳ میلیون تخلف عدم رعایت فاصله طولی در استان اردبیل

به گزارش پايگاه خبري وزارت راه و شهرسازي به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل، حمیدرضا عبدی در بازدید از محور اردبیل آستارا افزود: بیشترین تخلف عدم رعایت فاصله طولی با ۱ میلیون و ۶۱۸ هزار تردد در محور اردبیل -نمین و بالعکس ثبت شده است.

وی با بیان اینکه در مدت یاد شده  بیش از یک میلیون و ۲۸۳ هزار تخلف سبقت غیر مجاز نیزدرجاده های استان اردبیل  ثبت شده است  تصریح کرد:بیشترین تخلف سبقت غیرمجاز با ۱۹۶ هزار و ۷۸۲ تخلف در محور اردبیل -استارا (گردنه حیران) وبالعکس به ثبت رسیده  است.

معاون فنی ونظارت اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل از فعالیت ۱۳۳ دوربین تردد شمار،نظارت تصویری ،ثبت تخلف عبور ومرور سرعت وسامانه توزین حین حرکت در محورهای مواصلاتی استان خبرداد.

عبدی از رانندگان  خواست با رعایت فاصله طولی خصوصا در فصول بارش سرعت مطمئنه را نیز رعایت کرده و از هرگونه سبقت های غیر مجاز و تخلفات حادثه ساز در جاده ها پرهیز کنند.

وی از مردم خواست قبل از سفر از طریق سامانه ۱۴۱ مرکز مدیریت راههای اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل از وضعیت جاده مطلع شده و خودروی خودرا به زنجیر چرخ و وسایل گرمایشی مجهز کنند.

مهندسین مشاور شارآبادبوم ارائه دهنده خدمات برتر در حوزه های شهرسازی و پروژه های اقتصادی – با ما تماس بگیرید.

دیدگاه مسدود است.