نشست مجمع نمایندگان استان مازندران با وزیر راه و شهرسازی/ اتخاذ تدابیر لازم برای تسریع و تکمیل پروژه‌ها

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی جلسه مجمع نمایندگان استان مازندران با حضور وزیر راه و شهرسازی و معاونان در وزارت راه و شهرسازی برگزار شد و پس از ارائه گزارش‌‌ها از سوی نمایندگان و معاونان، راهکارها و تصمیمات لازم از سوی وزیر راه و شهرسازی در راستای تسریع و تکمیل پروژه‌های راهسازی، راه‌آهن، فرودگاهی، بندری و مسکن اتخاذ شد.

وزیر راه و شهرسازی در این نشست استان مازندران را به خاطر جاذبه‌های گردشگری و کشاورزی یکی مهم‌ترین استان‌های کشور خطاب کرد و بر معاونان تاکید کرد، تکمیل پروژه‌های راهسازی و راهداری با توجه به نقش ملی جاده‌های استان مازندران به ویژه در ایام پیک سفرها از اهمیت بالایی برخوردار است.    

اسلامی، معاونان و مدیران وزارتخانه را مکلف به استفاده از روش‌های تامین مالی نوین و ظرفیت‌های قانونی کرد و نمایندگان استان مازندران نیز به منظور انجام و تکمیل پروژه‌های استان، حمایت خود را برای برخورداری وزارت راه و شهرسازی از ظرفیت‌های موجود در قانون بودجه سال ۱۳۹۸ اعلام کردند.

وزیر راه و شهرسازی استفاده از باقیمانده سهمیه قیر وزارت راه و شهرسازی در سال ۹۷ را یک فرصت عنوان کرد و گفت: در جلسه‌ هیئت دولت و در حضور رئیس جمهوری نیز مطرح شد که ۳ هزار کیلومتر از جاده‌های کشور در مرحله روسازی (آسفالت) قرار دارد و نیازمند قیر است.

عضو کابینه دولت دوازدهم خاطرنشان کرد: دغدغه وزارت راه و شهرسای رفع مشکلات مربوط به حوزه حمل‌ونقل و مسکن آحاد کشور است و در این راه از هیچ تلاش و اقدامی فروگذاری نمی‌کند.

مهندسان مشاور شارآبادبوم ارائه دهنده خدمات برتر در حوزه های شهرسازی و پروژه های اقتصادی – با ما تماس بگیرید.

دیدگاه مسدود است.