بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی از آزادراه همت_کرج

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی خیرالله خادمی معاون وزیر شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور عصر شنبه چهارم خردادماه از آزادراه در دست احداث همت_کرج به طول ۱۴.۵ کیلومتر بازدید کرد.  

 این آزادراه از انتهای حوزه استحفاظی در منطقه ۲۲ شهرداری تهران آغاز می‌شود و با عبور از منطقه گرمدره و کلاک در منطقه حسار به جاده چالوس متصل می‌شود.

 قطعه اول این پروژه به طول پنج کیلومتر هم اکنون زیر عبور ترافیک قرار دارد و قطعات دو و سه به طول تقریبی ۹ کیلومتر در دست احداث است.

این آزادراه یکی از مسیرهای منتهی به پایتخت و تکمیل کننده کریدور بین‌المللی شرق به غرب کشور است که با بهره‌برداری کامل از آن علاوه بر کاهش زمان سفر و افزایش ایمنی شاهد کاهش بار ترافیکی درون شهری کرج با اتصال محور جدید به محور چالوس و کلاک و تسهیل دسترسی اهالی شمال کرج به استان های شمالی و تهران خواهیم بود.

عملیات اجرایی در قطعه دوم این پروژه حدفاصل گرمدره تا شهرک جهان نما در مرحله تکمیل عملیات اجرای آسفالت و باقیمانده ابنیه فنی در محدوده پل‌های پادگان شهید مدرس است.

 همچنین عملیات اجرایی در قطعه سوم آزادراه همت- کرج در محدوده شهرک جهان نما تا جاده چالوس به طول ۴.۵کیلومتر در حال اجرا است.  

مهندسان مشاور شارآبادبوم ارائه دهنده خدمات برتر در حوزه های شهرسازی و پروژه های اقتصادی – با ما تماس بگیرید.

دیدگاه مسدود است.