وزیر راه و شهرسازی روز خلبان را به خلبانان کشور تبریک گفت

به گزارش پايگاه خبري وزارت راه و شهرسازي، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در پیام تبریکی روز ششم اردیبهشت را با نام روز خلبان به همهی خلبانان کشور تبریک گفت و افزود: این روز فرصتی است گرانبها تا از زحمات شبانه روزی خلبانان که نقش موثری در پیشبرد اهداف و همچنین پیشرفت صنعت هوانوردی کشورمان داشته اند، تقدیر و تشکر نمایم.

در پیام تبریک وی امده است:  امروز روز جهانی انسان‌هایی است که با استعانت از الطاف الهی، صدها کیلومتر سریع‌تر از مقتدرترین پرندگان خلقتش در آسمان نیلگون به پرواز در می‌آیند. 
این روز فرصتی است گرانبها تا از زحمات شبانه روزی خلبانان که نقش موثری در پیشبرد اهداف و همچنین پیشرفت صنعت هوانوردی کشورمان داشته اند، تقدیر و تشکر نمایم.
بی‌شک بهره‌مندی از حضور و تخصص و تعهد بی‌مثال این عزیزان که با خدمت‌رسانی به هموطنان عزیزمان در پهنه بی‌کران آسمان، برگ زرینی به کتاب سرشار از افتخار صنعت هواپیمایی کشور عزیزمان می‌افزایند، مایه مباهات است.
بدینوسیله ضمن تبریک روز جهانی خلبان، برای تمامی همکاران عزیز این عرصه در میهن اسلامی، توفیق روز افزون در تداوم خدمت صادقانه و همچنین سلامتی و بهروزی در کلیه شئونات زندگی از درگاه حق تعالی مسئلت می نمایم.
محمد اسلامی 
وزیر راه و شهرسازی

مهندسان مشاور شارآبادبوم ارائه دهنده خدمات برتر در حوزه های شهرسازی و پروژه های اقتصادی – با ما تماس بگیرید.

دیدگاه مسدود است.