نوسازی خط ریلی گرگان-اینچه‌برون براساس نیاز آینده گلستان

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از مهر مازیار یزدانی در حاشیه بازدید از خط راه آهن گرگان- اینچه برون اظهار کرد: هدف از سفر به استان گلستان بررسی خساراتی بود که سیلاب به راه آهن گرگان به اینچه برون وارد کرد.

وی افزود: بر اثر سیلاب در استان این خط در چند نقطه دچار مشکل شد به همین منظور به استان گلستان سفر کردیم و با کارشناسان، مشاوران، پیمانکاران و همکاران اداره کل راه آهن شمال شرق دو جلسه ای داشتیم که این جلسه به صورت تخصصی و با نگاه کارشناسی بود تا بتوانیم این مسیر را هر چه سریعتر بازسازی کرده تا قطار در این مسیر تردد کند.

یزدانی بیان کرد: نظرات مختلف همکاران مشاوران و پیمانکاران را گرفتیم و هدف ما این است که در کمترین زمان و به بهترین روش این مسیر را آماده بهره‌برداری کنیم.

وی تصریح کرد: نمی خواهیم یک کار موقت انجام شود چون این مسیر یک مسیر ترانزیتی است و برای ما کیفیت کار مهم است تا اینکه مجدداً دچار مسدودی مسیر نباشیم.

یزدانی گفت: قصد داریم از این فرصت نهایت استفاده را انجام داده و کاری کنیم که در یک افق چندین ساله دچار مشکلی در این حوزه ریلی نباشیم و شاهد راه آهن پایداری باشم.

وی تأکید کرد: لذا در این راستا برای چندمین بار از این حوزه بازدید میدانی انجام داده و مجدداً هم در هفته آینده کارشناسان متعددی به این منطقه اعزام خواهد شد تا بتوانیم بهترین راه حل را برای این مسیر انتخاب و تمام تمهیدات اجرایی لازم این پروژه را هم پیش‌بینی کنیم.

یزدانی اظهار امیدواری کرد که خیلی زود این مسیر بازسازی شده و شاهد تردد قطار چه از لحاظ باری و چه از لحاظ مسافری باشیم.

مهندسان مشاور شارآبادبوم ارائه دهنده خدمات برتر در حوزه های شهرسازی و پروژه های اقتصادی – با ما تماس بگیرید.

دیدگاه مسدود است.