تاکيد بر افزايش سرعت عمل و کيفيت مطلوب در اجرای پروژه توسعه ترمينال داخلی فرودگاه مشهد

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی فرودگاه های استان خراسان رضوی؛ عضو هيات مديره و راهبر عمليات فرودگاهي شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران با حضور در فرودگاه مشهد از پروژه طرح توسعه ترمینال داخلی فرودگاه مشهد بازدید کرد و از نزدیک در جریان روند انجام این پروژه قرار گرفت.

حسین اسفندیاری در این بازدید گفت: با توجه به موقعیت مشهد مقدس به عنوان بارگاه ملکوتی حضرت امام رضا(ع) و انتخاب آن به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام و استفاده بخشی از زائران آن حضرت از فرودگاه، باید پروژه های در حال اجرای آن هرچه سریعتر تکمیل و به بهره برداری برسد.

وی بر لزوم تسریع در مراحل اجرای پروژه توسعه ترمینال داخلی این فرودگاه تاکید کرد و ضمن بیان توصیه هایی به پیمانکار مربوطه؛ خواستار سرعت عمل و کیفیت مطلوبِ کار در عملیات احداث پروژه شد.

اسفندیاری همچنین از زحمات و پیگیری های مدیران فرودگاه مشهد برای پیشبرد این پروژه و تلاش برای به ثمر رسیدن آن قدردانی کرد.

قاسم زاده مدیرکل فرودگاه های خراسان رضوی در این بازدید، ضمن ارایه گزارشی جامع از روند ساخت و ساز در پروژه طرح توسعه ترمینال داخلی فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد، ابراز امیدواری کرد: این پروژه با حمایت های مورد نیاز و تخصیص اعتبارات لازم در کوتاه ترین زمان ممکن به بهره برداری برسد، تا مسافران و زائران از تسهیلات مطلوب و امکانات بیشتری در بخش پروازهای داخلی بهره مند شوند.

گفتنی است؛ پروژه توسعه ی ترمینال داخلی به مساحت ۲۲ هزار مترمربع و در ۴ طبقه در حال اجرا است.

مهندسان مشاور شارآبادبوم ارائه دهنده خدمات برتر در حوزه های شهرسازی و پروژه های اقتصادی – با ما تماس بگیرید.

دیدگاه مسدود است.